Info

About route

Hobitín na českých mapách podle jména nenajdete. Nachází se přesně uprostřed magické osy mezi zámkem Svinaře a JZD Liteň. Pro větší romantiku doporučujeme jet sockou, pro větší pohodlí autem. Parkoviště leží mimo areál, není hlídané, zato je zdarma. Cesta od zastávek je značená.

Nejbližší zastávky:

Skuhrov, Hodyně (bus; 1400 m po silnici)
Svinaře (bus; 1700 m po polní cestě a silnici)
Liteň (vlak, 2 km po silnici)

About tickets

Vstupenky můžete pořídit buď na místě, nebo se slevou v předprodeji. Nejvýhodnější je dát dohromady bandu a koupit si dopředu pětilístek. Pokud chcete využít předprodej, napište na jedunazelifest@centrum.cz. Po objednání Vám přijdou dva maily - jeden s instrukcemi ohledně placení a druhý s kódem, který ukážete na vstupu a dostanete pásky.

Nechceme na Vás rejžovat, Zelífest je neziskový a jde nám jen o pokrytí nákladů. Máme rádi hudbu a organizování nás baví. Vstupné jsme nezdražili už několik let.

1 den2 dny
Předprodej200 Kč250 Kč
Na místě250 Kč300 Kč
1.5. - 14.5.15.5. - 4.6.
5 vstupů na oba dny900 Kč1000 Kč

Děti, senioři a hendikepovaní mají vstup zdarma. Bezplatné je samozřejmě i stanování a parkování.

About area

Občerstvení

Na čepu letos budeme mít dva druhy piva a skvostnou limonádu. Krom toho samozřejmě množství panáků, víno nebo domácí limonáda.

Burgery (i vegetariánské), klobásy, polívka, nakládaný hermelín, zeleninový kuskus a další dobroty pro vás bude po celou dobu festivalu s láskou (na požádání možno i s nenávistí) připravovat naše barová krů.

Sladký i slaný pečený od našich Zelí buchet, kafe a čaj a snad i ty Boží Milosti budou.

Ubytování

Ve vlastních stanech nebo pod širákem. K dispozici je stanová ves, pitná voda a ohnišťata.

Hendikepovaní

Lidé s hendikepem mají vstup zdarma. Podloží není dokonale rovné, ale projet na vozíku se dá bez větších obtíží. Na místě je mobilní bezbariérové WC.

Zvířata

Na Zelífestu jsou Vaši mazlíčci vítáni. Jen po nich, prosíme, uklízejte.

Koupání

Přibližně kilometr od areálu se vlní luxusní rybník. Cesta bude značená.